Masz pytania?
tel. 22 782 57 58, 786 864 382

W sprzedaży posiadamy fronty meblowe z wykorzystaniem płyt MDF o grubości 18 mm dwustronnie laminowanych firmy FORPŁYT.

FORPŁYT to firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Posiada własną, innowacyjną LAKIERNIĘ oraz CENTRUM OBRÓBCZE CNC, w których produkowane są FRONTY MEBLOWE i świadczone są usługi lakiernicze. Fronty można zakupić lakierowane i surowe.

Oferujemy kolory z palety RAL, ICA, NCS. Fronty domawiane mogą posiadać niewielkie różnice koloru wynikające ze specyfiki procesu produkcji.

Podstawowe informacje dla zamawiającego

 1. Do wykonania frontów lakierowanych używamy płyty MDF o grubości 18 mm dwustronnie laminowaną.
 2. Fronty polakierowane są jednostronnie razem ze wszystkimi krawędziami. Na lewej stronie znajduje się biały laminat. Na życzenie klienta każdy element może zostać polakierowany dwustronnie.
 3. Wszystkie wzory są dostępne w formie surowej, półproduktu przygotowanego do następnego etapu produkcji. Natomiast powierzchnie polakierowane są wykonywane w strukturze półmatu (wszystkie dostępne wzory) i połysku (we wzorach od F 1 do F 8).
 4. Wszystkie typy frontów proponujemy w formie witryn. Witryny mogą posiadać szprosy, ich ilość jest do ustalenia indywidualnego.
 5. Szerokość ramy frontu pełnego lub witryny jest wartością stałą, wynosi około 70 mm i jest ściśle powiązana ze charakterem wzoru.
 6. Nie stosujemy podziału na wymiary typowe lub nietypowe. Jednostką rozliczeniową jest wyłącznie zamawiana powierzchnia.
 7. Maksymalna wysokość elementu lakierowanego wynosi 2780 mm. Sugerowana maksymalna szerokość frontu meblowego wynosi 600 mm.
 8. Do każdego rodzaju frontu jest dopasowany wzór szuflady niskiej, który charakteryzuje się zmniejszeniem szerokości ramy górnej i dolnej do około 30 mm. Dotyczy to frontów o wymiarach od 140 mm do 220 mm. Poniżej 140 mm front nie posiada wzoru.
 9. Poza frontami oferujemy wykonanie elementów lakierowanych w grubościach od 10 mm do 38 mm także o nietypowych kształtach. Usługa frezowania elementów jest wykonywana na najnowocześniejszym centrum obróbczym.
 10. Uzupełnieniem oferty są elementy ozdobne tzw.pilastry nadające meblom niepowtarzalnej elegancji i stylu. Szerokość pilastrów wynosi 50 mm natomiast wysokość może być ustalana indywidualnie.
 11. Naszą ofertę kolorów stanowi paleta RAL, ICA, NCS. Fronty domawiane mogą posiadać niewielkie różnice koloru wynikające ze specyfiki procesu produkcji.
 12. Fronty lakierowane mogą być przeznaczone do każdego typu mebli.
 13. Uzupełnieniem naszej oferty jest usługa lakierowania elementów fornirowanych, dostępna w powierzchni półmatowej i połysku.

Zamówienia i wszelkie zapytania proszę przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykonania frontów meblowych

Szczegóły frontów meblowych