Masz pytania?
tel. 22 782 57 58, 786 864 382

Jesteśmy dystrybutorem płyt HDF jednostronnie lakierowanych firmy Pfleiderer.

Grupa Pfleiderer to wiodący europejski producente wyrobów drewnopochodnych, osiągający roczne obroty na poziomie ok. 1 miliarda euro i zatrudniający blisko 3 500 pracowników. Główna siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu (Polska) oraz w Neumarkt in der Oberpfalz (Niemcy). Pfleiderer posiada dziewięć zakładów produkcyjnych w Niemczech i w Polsce oraz oddziały sprzedażowe w Anglii, Holandii, Szwajcarii, Francji i Polsce. Grupa Pfleiderer jest notowana na warszawskiej giełdzie jako Pfleiderer Group S.A.

Płyty DecoBoard HDF to wysokiej jakości płyty pilśniowe o dużej gęstości z jednostronnie lakierowaną powierzchnią. Płyty DecoBoard HDF lakierowane to połączenie wieloletnich doświadczeń i wprowadzanych cały czas innowacji.

Obszary zastosowania: tylne ściany mebli, dna szuflad, osłony, ścianki działowe w konstrukcjach targowych i sklepowych, wyposażenie wnętrz, budowa przyczep kempingowych i pojazdów.

Obróbka: za pomocą narzędzi z ostrzami z węglików spiekanych na standardowych maszynach do obróbki drewna.

W naszej ofercie można znaleźć płyty HDF jednostronnie lakierowane o grubości 3 mm. Płyty są dostępne w formacie 2850 x 2070 mm.

Płyty HDF firmy Pfleiderer dostępne są w poniższej kolorystyce.

Dekory drewnopodobne

Dekory jednobarwne

 

Dekory białe